Skandinaviško tipo langai ir durys

Skandinaviško tipo langai

Į išorę varstomi arba skandinaviško tipo langai, gaminami pasitelkus ilgaamžę skandinavų patirtį ir technologijas medinių langų gamyboje, pritaikius analogišką profilį. Šio tipo langai varstomi į išorę, jie puikiai tinka gyvenamajam namui, sodybai, vasarnamiui.

Kiekvienam klientui galima rasti tinkamiausią sprendimą pagal individualius poreikius ar reikalavimus. Skandinaviško tipo mediniai langai populiariausi Skandinavijos šalyse, tokiose kaip Danija, Švedija, Islandija, o ypač populiarūs Norvegijoje. Neretai dėl išskirtinio dizaino ir patogaus varstymo šio tipo gaminius renkasi ir vietos klientai savo kaimo sodyboms ar pirtelėms ir net gyvenamiesiems namams. Skandinaviški langai – tai laiko bei atšiaurių sąlygų patikrintas gaminys, kuriame atsispindi ilgametės tradicijos, laiko patikrintos technologijos bei nusistovėjusios tendencijos.

  • Lango rėmo storis 115 mm;

  • Varčios storis 78 mm;
  • Stiklo paketai iki 43 mm storio – dviejų arba trijų stiklų;
  • 2 stiklų šiluminis laidumas 1,1 W/(m²•K), 3 stiklų šiluminis laidumas 0,6 W/(m²•K).
  • Skandinaviško tipo langai taip pat gali būti kaustomi aliuminiu – tai ypač populiaru lietingose ir atšiauriomis sąlygomis pasižyminčioms Norvegijos vietovėms. Langų rėmai padengiami vokiečių firmos „Gutman-Nordwin“ aliuminio apkaustais, kurie gali būti dažomi visomis RAL spalvomis;
  • 5 metų garantija.

Skandinaviškų langų varstymo tipai

Fix window

Nevarstomas. Tai langas su fiksuota nedarinėjama varčia arba tik su stiklo paketu staktoje. Šie langai montuojami patalpose, kur vienoje patalpoje yra daugiau nei du langai, naudojami kaip vitrininiai langai, gali būti priderinami prie šalia stovinčių langų ar durų.

Top Swing

Persiverčiantis 180°- kai langą stumiant iš apačios į viršų galima pilnai perversti. Išorinis stiklas atsiduria patalpos viduje – tai ypač patogu norint nuvalyti langą. Langą patogiai atidarysite ir uždarysite naudodami rankeną rėmo apatinėje dalyje.

Top Sliding

Prašliaužiantis 90°- šis varstymo tipas ypač populiarus, kai langai nuvalymo atžvilgiu yra lengvai prieinami iš fasado pusės, tačiau itin aktualus patalpų vėdinimas. Šis varstymo būdas užtikrina maksimalų oro patekimą į patalpą. Šio tipo langai taip pat komplektuojami su rankenomis arba uždarymo kilpomis.

Top hung

Į viršų pakeliamas – tai paprastas iš apačios į viršų pakeliamas langas, kuris gali būti tiekiamas su „senovinėmis“ uždarymo kilputėmis arba rankenomis.

Side swing

Persukamas 180° langas– tai dar vienas iš moderniųjų varstymo tipų, puikiai išsprendžiantis langų valymo problemą. Itin populiarus daugiaaukščiuose namuose. Šio tipo langai dedami ten, kur dėl viršijamų dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango.

Side sliding

Į šoną pršliaužiantis 90°- tai dar vienas iš moderniųjų varstymo tipų puikiai išsprendžiantis langų valymo problemą. Itin populiarus daugiaaukščiuose namuose. Šio tipo langai dedami ten kur dėl viršijamų dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango.

Side opening

Šoninio atidarymo - tai tradicinis į šoną varstomas langas, kuris gali būti komplektuojamas tiek su uždarymo kilputėmis tiek ir su rankenomis. Pagal kliento poreikius gali būti kaustomas galvanizuotais, baltos spalvos arba net dekoratyviniais vyriais.

Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis!


Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą
Įveskite telefono numerįInvalid Input

Invalid Input

Invalid Input


Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Kontaktai

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pirkimas išsimokėtinai

© Copyright 2024 / UAB BALTNERA / Visos teisės saugomos / Sprendimas Senu/<as design